XXIX Zgromadzenie Krajowe Towarzystwa Elektrowni Wodnych

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Zgromadzeniu Krajowym TEW , które jak już wcześniej informowaliśmy odbędzie się w dniu 9 grudnia 2020r.
  Miejsce obrad: Gdańsk, ul. Fiszera 14 (Instytut Maszyn Przepływowych PAN)
  Początek obrad Zgromadzenia 9 grudnia 2020 r. godz. 10
  W przypadku braku quorum, drugi termin  ustala się na 9.12.2020 r. o godz. 1015 w tym samym miejscu
  Tegoroczne ZK jest zgromadzeniem sprawozdawczo-wyborczym. Przewidujemy wybory nowego składu Zarządu i innych organów władz TEW.

  Z uwagi na zagrożenie epidemiczne  przewidujemy organizację Zgromadzenia w trybie mieszanym. Członkowie TEW mogą więc wziąć udział w Zgromadzeniu stawiając się osobiście w miejscu obrad lub zdalnie za pośrednictwem platformy do komunikacji audio i wideo (w formie telekonferencji).
  Równocześnie informujemy, że z powodu pandemii zdecydowaliśmy się odwołać konferencję Hydroforum 2020, która miała się odbyć w dniach 10-11 grudnia 2020, w związku z czym Zgromadzenie Krajowe TEW będzie miało skromniejszą niż zwykle oprawę.

  Członkowie chcący wziąć udział w konferencji proszeni są o zgłaszanie zamiaru udziału w ZK w terminie do 2 grudnia 2020r. Jest to niezbędne ze względów organizacyjnych. Zachęcamy do rejestrowania uczestnictwa  poprzez formularz na naszej stronie internetowej www. tew.pl. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod zakładką "Zgromadzenie krajowe TEW (link: http://www.tew.pl/index.php/pl/zgromadzenie-krajowe-tew ). W formularzu należy w szczególności zaznaczyć, czy zamierzają Państwo przybyć na miejsce Zgromadzenia, czy uczestniczyć w nim zdalnie. Dopuszczamy też możliwość zgłaszania telefonicznego lub e-mail do biura TEW.

  Członkowie TEW otrzymają wkrótce dokumenty na ZK (m.in. regulamin obrad, sprawozdanie finansowe) oraz szczegółowe informacje w jaki sposób będzie zorganizowane zdalne uczestnictwo wraz z instrukcją postępowania dla zdalnych uczestników.

  Prosimy, aby osoby, które mogą, uczestniczyły w ZK osobiście. W szczególności Prezydium Zgromadzenia i komisje będą mogły zostać wybrane wyłącznie spośród osób będących na miejscu.

  Z uwagi na mieszaną formułę ZK i konieczność zorganizowania tajnego głosowania drogą elektroniczną nie będzie możliwości zgłaszania kandydatur do władz TEW na sali obrad. Przewidujemy korespondencyjne zgłaszanie kandydatur, które prosimy przekazać do biura TEW do 2 grudnia. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się wszystkie osoby chętne do udziału we władzach TEW (Zarząd, Komisja Rewizyjna, Sąd Koleżeński).

  Aktualizowane informacje o Zgromadzeniu będziemy publikować na bieżąco na stronie internetowej TEW.

  © 2024 TEW. All Rights Reserved.