DEEP River AS -Turbiny hydrokinetyczne o przepływie poprzecznym w IMP PAN 8 maja o 10:00

  Rosnące wymagania środowiskowe, zakazy i inne przeszkody sprawiają, że budowa piętrzeń hydroenergetycznych staje się dziś często zadaniem niewykonalnym. Dlatego ważne staje się wykorzystanie potencjału hydroenergetycznego rzek związanego z energią kinetyczną wody. Udanym rozwiązaniem są innowacyjne hydrozespoły z turbinami hydrokinetycznymi o przepływie poprzecznym.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium technicznym, podczas którego nasi goście z Norwegii przedstawią informacje na temat hydrozespołów hydrokinetycznych produkowanych przez firmę DEEP River AS, które odbędzie w dniu 8 maja w audytorium Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku, przy ul. Fiszera 14.
   
  W załączeniu zamieszczamy ulotkę zawierająca podstawowe informacje o firmie DEEP River i jej nowym hydrozespole.
   
  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia, którą prosimy przesłać do biura TEW na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 maja 2015 r.
   
   
  © 2024 TEW. All Rights Reserved.