Konferencja "Dzień Norweski"

  HTML Source EditorWord wrap Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Konferencji „Dzień Norweski”, która odbędzie się na targach POLEKO w Poznaniu, w środę, 23 listopada 2011 r.
   
  Podczas konferencji zostaną zaprezentowane interesujące norweskie rozwiązania technologiczne w dziedzinie ochrony powietrza, gospodarki wodno-ściekowej oraz odpadowej. Szczegóły znajdują się w załączonym programie. Przedstawiona zostanie także nowa perspektywa Funduszy Norweskich i EOG w dziedzinie ochrony środowiska, do których pierwszy nabór zostanie ogłoszony na początku 2012 r.
   
  Konferencja „Dzień Norweski” jest znakomitą okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami podmiotów z Norwegii, zainteresowanych realizacją wspólnie z polskimi partnerami projektów w dziedzinie ochrony środowiska.
   
  Konferencja odbędzie się na terenie MTP w Sali Niebieskiej w Holu Wschodnim na 1 piętrze, w godzinach 10.00-16.00 (ul. Głogowska 14, oszklony budynek z wejściem na teren Targów od strony dworca PKP).
   
  Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne. Obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.
   
  Pobierz:
   
  ZAPROSZENIE / FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  PROGRAM konferencji.

  © 2023 TEW. All Rights Reserved.