XXX Zgromadzenie Krajowe TEW - Gdańsk 12.10.2021

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Zgromadzeniu Krajowym TEW , które jak już wcześniej informowaliśmy odbędzie się w dniu 12 pażdziernika 2021r.
  Miejsce obrad: Gdańsk, Hotel Grano**** (ul. Pszenna 3, 80-749 Gdańsk)
  Początek obrad Zgromadzenia  12 października 2021 r. godz. 14
  W przypadku braku quorum, drugi termin  ustala się na 9.12.2020 r. o godz. 1415 w tym samym miejscu

  Członkowie chcący wziąć udział w Zgromadzeniu proszeni są o zgłaszanie się w terminie do 8 października 2021r. Jest to niezbędne ze względów organizacyjnych. Zachęcamy do rejestrowania uczestnictwa  poprzez formularz na naszej stronie internetowej www. tew.pl. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod zakładką "Rejestracja uczestników Zgromadzenia Krajowego TEW (link: http://www.tew.pl/index.php/pl/rejestracja-uczestnikow-zgromadzenia-krajowego-tew ).  Dopuszczamy też możliwość zgłaszania telefonicznego lub e-mail do biura TEW.

  Zgromadzenie będzie połączone organizacyjnie z konferencją Hydroforum 2021, która odbędzie się w dniach 13-15 października. Zachęcamy równocześnie do zgłaszania sie do udziału w tej konferencji. Szczegóły znajdują się na stronie hydroforum.tew.pl , tam też istnieje możliwość zarejestrowania się na tę konferencję.

   Aktualizowane informacje o Zgromadzeniu będziemy publikować na bieżąco na stronie internetowej TEW.

  Członkowie TEW otrzymają wkrótce dokumenty na ZK (m.in. regulamin obrad, sprawozdanie finansowe).

  © 2021 TEW. All Rights Reserved.